Zobrazit kategorie

snadná inzerce pro každého zdarma

Inzeráty celkem: 89 971, inzerce za 24 hodin: 2 999

Hledám kolegy a především kamarády pro hezké hraní

Zakládám NE prioritně zábavovou kapelu, ale kapelu hrající pečlivě vybrané "rock-pop" převzaté skladby, které publikum rozproudí a pobaví.
Důležitý je skvělý šoumen a ne dokonalý instrumentalista, nejsme filharmonie. Samozřejmě je nutno zvládat svůj nástroj a především k němu cítit lásku a respekt ke spoluhráčům. Zkušebnu mám, přiměřený počet vystoupení vzhledem k mému dlouhodobému působení v tomto kolotoči by neměl být problém. V případě potřeby kvalitní manažer k dispozici. Zkušenosti mám z druholigové kapely, bohužel dnes je zájem pouze o první ligu, která čítá pár kapel v republice. Výhradně vlastní tvorba mne tedy nezajímá. Budu se těšit na smysluplnou spolupráci s kytaristou, basákem, klávesákem a zpěvačkou či zpěvákem.

Cena: 0 Kč

Jméno:michaela

Telefon:

Lokalita:Brno

Vloženo:24.09.2017


Kontaktovat prodejce


Podobná inzerce

Hledáme staršího kytaristu a bubeníka

Olomoucká, zábavová, hardrocková kapela TRIFID s 35. letou tradicí, hledá zkušeného, vybaveného, spolehlivého, mobilního kytaristu a bubeníka, kteří už vědí, co vlasně chtějí. Prosím ne směnaře !

Hledáme staršího kytaristu a bubeníka

30.11.-0001

cena: 0 Kč

Brno

Lucky band - Zábavová a taneční kapela

Pokud rádi tančíte, rádi Vám k tomu zahrajeme. Kapela se specializuje na známé světové i české skladby, které jsou aranžovány tak, aby si na ně lidé mohli zatančit to, co se naučili v základních a pokročilých tanečních. Hrajeme svatby, ...

Lucky band - Zábavová a taneční kapela

17.10.2017

cena: 0 Kč

Brno

HLEDÁ SE BUBENÍK

Jsme kytarista a basák 22 a 19 let a hledáme bubeníka pro založení tříčlenné skupiny. Máme už nějaké zkušenosti s hraním a vystupováním, teď hlavně chceme zkoušet kombinovat různé vlivy skupin, které posloucháme, jako třeba Mastodon, ...

HLEDÁ SE BUBENÍK

17.10.2017

cena: 0 Kč

Brno